Jak zarejestrować się masaż Kobido kurs, jakie efekty daje naszym pacjentom

Masaż Kobido kurs to poznanie japońskich rytuałów. Masaż polega na prawdziwym liftingu skóry twarzy. W dawnych czasach masaż kobido był zarezerwowany wyłącznie dla kobiet wysoko urodzonych.
Masaż Kobido kurs na czym polega?
Poznasz na nim tajniki masażu tkanek głębokich. Masaż kobido kurs pomoże Cię nauczyć się czterech podstawowych kroków z których się składa masaż:

  • 1.Masaż Kobido kurs ta cześć zabiegu wykonywana jest bez żadnego nawilżenia. Jej celem jest masaż tkanek głębokich i wygładzenie zmarszczek twarzy.
  • 2.Masaż Kobido kurs ta cześć doprowadza do polepszenia ukrwienia skóry. Jest ona znaczniej uspokajająca, a masaż robi się niewątpliwie bardzo przyjemny.
  • 3 Masaż Kobido kurs ta cześć nazwana liftingiem twarzy oraz wykonuje się w niej takie czynności jak ugniatanie czy podszczypywanie. Technik jest dużo, a wszystkie możesz nauczyć się właśnie na szkoleniu.
  • 4. Ostatni element – masaż Kobido kurs to akupresura liftingująca. Podczas tego kroku osoba rehabilitująca skupia się na konkretnych elementach na twarzy, tak aby stymulować wyselekcjonowany mięsień.

Całkowity masaż twarzy, jak również karku, opiera się z ponad stu ruchów, których wykonanie wymaga sumienności oraz wiedzy na temat budowy mięśni, powięzi i skóry. Praca rehabilitanta jest tutaj niezwykle ważna, a jego doświadczenie na pewno będzie niezwykłym atutem.


Masaż Kobido kurs https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/physiokobido-fizjoterapia-estetyczna-dla-profesjonalistow/781 jak szybko pojawiają się rezultaty?
Można je już zobaczyć po pierwszym zabiegu. Masaż Kobido kurs nauczysz się na nim ja łatwo uzyskać doskonały efekt w wypełnianiu zmarszczek. Rysy i zmarszczki stają się delikatnie mniejsze, a twarz wygląda na odświeżoną. Kolejne masaże wzmacniają i utrwalają ten rezultat. Niweluje napięcia mięśni twarzy, które powodują pojawienie się zmarszczek twarzy. Dzięki zabiegowi na głębokich strukturach mięśni, zmniejsza się widoczne rezultaty starzenia się skóry, chroni ich pogłębianie. Stymuluje metabolizm komórkowy, przyczyniając się do szybszej regeneracji skóry
Jakie są przeciwwskazania?

  • ropne zmiany ropne,
  • naruszony naskórek,
  • skóra z widocznymi naczynkami,
  • aplikacja botoxu (do 2 tygodni po zabiegu)

Masaż Kobido kurs na nim pojmiesz, że oddziaływanie na granicy bólu i późniejsze zadowolenie pacjentki na pewno tobie jako specjaliście przyniesie dużą radość. Wszystkie ruchy są wykonywane w właściwej kolejności i są dobrze zaplanowane. Masaż Kobido kurs to nie tylko pozbycie się zmarszczek czy ujędrnienie skóry, ale to też rytuał piękna oraz zdrowia. Masaż Kobido kurs na nim odkryjesz nie tylko atuty wykorzystywania tego typu masażu, jednak również dowiesz się kiedy i jak możesz go stosować. Można wykonywać go również rano, jak i po południu, po zabiegu nie ma charakterystycznych śladów. Również sam zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny, co dla wielu będzie konkretną zaletą. Rytuał można wykonywać wieku. U osób młodszych zabieg będzie działał zapobiegawczo, oddziaływał na zachowanie elastyczności oraz sprężystości skóry. W przypadku starszych pań masaż Kobido kurs pozwala uzyskać efekty widoczne od razu. Każdy z nas działa inaczej, nasze ciała są inne, mamy różne nastawianie do dawnych metod pielęgnacyjnych i odmładzających.