ASZ
00-026 Warszawa
Rondo Dmowskiego, pasaż podziemny - pawilon 31
(skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich)
Czynne:
od poniedziałku do piątku 9 - 19
w soboty 10 - 15
tel: (022) 622.23.46
adres e-mail:


Wykonanie: AGINUS

Master Key

Krótko o Master Key >>

Klucze i wkładki naszych systemów są chronione patentem.

Na rynku zabezpieczeń przeciwwłamaniowych z powodzeniem działamy już od 1988 roku. Naszym głównym partnerem handlowym i dostawcą urządzeń zabezpieczających (w tym systemów Master Key) jest spółka Kaba Security, należąca do holdingu Kaba.

Fabryki należące do tego holdingu, od ponad 140 lat produkują w Szwajcarii i w Austrii profesjonalne urządzenia zabezpieczające obiekty przed dostępem osób niepowołanych. Wytwarzane przez Kabę elementy mechanicznych i elektronicznych systemów kontroli dostępu (masterkey) zostały docenione przez Klientów na całym świecie. Co więcej, wyroby te obecnie zalicza się do najbardziej zaawansowanych technologicznie w światowej produkcji zabezpieczeń.

Gwarancja jakości

Obecność Kaby w Polsce została zaakcentowana zdobyciem przez nią złotego medalu na Międzynarodowych Targach Poznańskich Sekurex 1998 za wysokiej klasy wkładkę systemu ANS.

Jakość produktów Kaby, unikalne rozwiązania konstrukcyjne oraz patent chroniący klucz i wkładkę sprawiły, że od 2003 roku wszystkie systemy master key wykonujemy wyłącznie na bazie wkładek ANS.

Odbiorcami naszych produktów (systemów Master Key) są m.in. urzędy administracji państwowej, uczelnie, restauracje, hotele, pensjonaty, budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne, zakłady przemysłowe i banki.


Wkladka ANS2

W systemy wkładek ANS wyposażone są miedzy innymi: Novotel Warszawa (dawny Forum), Hotel Tajty - Wilkasy, Port Lotniczy Okęcie - Terminal 2, Praktiker Okęcie, Real Toruń, Budynek Szkoły Głównej Uniwersytetu Warszawskiego, Zamek w Malborku, Osiedle mieszkaniowe Dzielna 21 - Warszawa.

Oferujemy bezpłatną pomoc w opracowaniu planu dostępu.

Wzór planu dostępu do pobrania
Plan dostępu do pobrania